- HP INC.

Цена
€63 48 / 124 16 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 455 - Keyboard - programmable - wireless - 2.4 GHz - Bulgarian - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
HP 455 - Keyboard - programmable - wireless - 2.4 GHz - Bulgarian - black
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Keyboard |
| Device Type | Keyboard |
| Marketing Description | You can get everything you want in a wireless keyboard - comfort, productivity, reliability and style. Customize the functions of 20+ keys to work faster and smarter. Made with sustainably-sourced materials, it's also easy to keep clean and sanitary. |
| Marketing Description | You can get everything you want in a wireless keyboard - comfort, productivity, reliability and style. Customize the functions of 20+ keys to work faster and smarter. Made with sustainably-sourced materials, it's also easy to keep clean and sanitary. |
| Wireless Receiver | Nano USB wireless receiver |
| Interface | 2.4 GHz |
| Width | 42.822 cm |
| Wireless Receiver | Nano USB wireless receiver |
| Depth | 11.547 cm |
| Localization and Layout | Bulgarian |
| Height | 1.806 cm |
| Adjustable Height | Yes |
| Width | 42.822 cm |
| Weight | 430 g |
| Depth | 11.547 cm |
| Colour | Black |
| Type | Wireless |
| Type | AA type |
| Height | 1.806 cm |
| Weight | 430 g |
| Interface | 2.4 GHz |
| OS Required | Microsoft Windows 10 / 11 |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Run Time (Up To) | 20 months |
| Region | Bulgaria |
| Installed Qty | 2 |
| Shipping Width | 2.9 cm |
| Colour | Black |
| Shipping Depth | 15.6 cm |
| Shipping Height | 45.9 cm |
| Shipping Width | 2.9 cm |
| Shipping Weight | 598 g |
| Shipping Depth | 15.6 cm |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Shipping Height | 45.9 cm |
| Shipping Weight | 598 g |
| Localization and Layout | Bulgarian |
| Adjustable Height | Yes |
| OS Required | Microsoft Windows 10 / 11 |
| Input Device | Programmable |
| Run Time (Up To) | 20 months |
| Type | Wireless |
| Type | AA type |
| Input Device | Programmable |
| Тегло | 0.43кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) + Bluetooth |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна |
| Език на клавишите | BG/EN |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Живот на батерията (h) | 144 h |
| Поддръжка на множество устройства | Да |
| Тегло | 0.43кг |
HP 455 Програмируема безжична клавиатура – цялостна с цифров блок
Повишете производителността си с HP 455 Програмируема безжична клавиатура. Тази цялостна клавиатура съчетава безжично удобство с персонализирани програмируеми клавиши, като ви позволява да създавате преки пътища за често използвани задачи. Работете в офиса или у дома с надеждна връзка чрез Bluetooth или 2.4 GHz.
Ключови Предимства
- Безжична свобода – Свържете се чрез Bluetooth или включения 2.4 GHz USB приемник за работно пространство без кабели.
- Програмируеми клавиши – Задайте персонализирани преки пътища за често използвани функции, приложения или макроси за повишена ефективност.
- Цялостен размер – Включва цифров блок и специални навигационни клавиши за удобно въвеждане на данни и навигация.
- Мембранни превключватели – Тиха, отзивчива работа с издръжлива мембранна конструкция.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжичен (2.4 GHz) + Bluetooth |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна |
| Език на клавишите | BG/EN |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Да |
Какво има в кутията
- HP 455 Програмируема безжична клавиатура
- 2.4 GHz USB приемник
- USB кабел за зареждане
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















